O nás – Spoznajte o nás viac

Spoznajte o nás viac

Tešíme sa, že sa o nás chcete dozvedieť viac. Náš príbeh začal, ako inak, na včelnici. Áno, aj my sa venujeme včeláreniu a preto dobre vieme, čo to všetko obnáša. Každý rok sa nájde nejaká drobnosť, ktorú včelár potrebuje. My sme s tým mali problém. V okolí Trenčína sa v tú dobu nenachádzal žiaden včelársky obchod, ktorý by pokryl naše potreby. Netrvalo dlho a začali sme premýšľať, že skúsime otvoriť vlastný obchodík. Vpred nás poháňala myšlienka, že pomôžeme sebe ale aj ostatným včelárom z okolia. Po dlhšom hľadaní dodávateľov sme mali všetko pripravené a začiatkom leta 2017 sme oficiálne spustili našu prevádzku. Ak ste stale zvedaví aj nasledujúce riadky prezrádzajú niečo málo o nás.

Naša vízia

Včelárenie je krásny koníček, pri ktorom sa spájame s prírodou a môžeme sa oslobodiť od každodenného stresu. Chovom včiel pomáhame prírode a ako odmenu za to získavame tekuté zlato – med – ktorý je už tisícročia známy pre svoje liečivé účinky. Jedným z hlavných dôvodov založenia našej stránky je pomôcť prinavrátiť včelárstvu zašlú slávu a rozšíriť toto remeslo spať medzi ľudí.

Čo ponúkame

Včelárske pomôcky, včelárske produkty a s tým spojené služby poskytujeme pre celé Slovensko. Avšak hlavne sa zameriavame na pomoc včelárom v našom rodnom kraji – Trenčiansky kraj – okolie Trenčína a Bánoviec nad Bebravou. Nemáme kamennú predajňu ale iba sklad, ktorý sa nachádza pri Bánovce nad Bebravou.

Chceme Vám byť nápomocní aj pri vzdelávaní a na to bude slúžiť naša sekcia článkov a rád pre včelárov.

Ako pracujeme

Internetový obchod prevádzkujem ja, Jakub Matej, so svojou priateľkou Monikou. V obchode pracujeme ako SZČO popri našej normálnej práci. Preto sa niekedy môže stať, že veci vybavujeme o deň neskôr ako sme prijali objednávku. Avšak vždy sa snažíme aby ste Vaše objednávky mali čo najrýchlejšie doma. Ak máte nejaký problém, tak neváhajte a kontaktujte nás. Vždy sa snažíme byť nápomocní.